Jak na mladistvý vzhled ve vyšším věku? Jde to i bez skalpelu a injekcí!

V dnešním světě je kult mládí výrazným a stále přítomným fenoménem. Část společnosti podléhá kultu mládí natolik, že pravidelně podstupuje aplikaci botoxu popř. rovnou zvolí plastickou operaci.

Vyzkoušejme nejdříve méně razantní řešení, které je léty ověřené a opravdu funguje.

 

renata-baranova-oblicejova-joga

 

Mnozí z nás nemůžou uvěřit, že by právě kombinace obličejové jógy a masáží mohla mít tak úžasné účinky. Ale jsou mezi námi lidé, kteří jsou živoucím důkazem toho, že tento systém péče o pleť a obličej funguje. Jednou z nich je Renáta Baranová, lektorka obličejové jógy. Tato dáma má 55 let a při pohledu na její mladistvý obličej bez vrásek nebudete o účinku obličejové jógy a masáže pochybovat ani vteřinu. 

V dnešní uspěchané a stresující době je péče o vlastní zdraví a krásu stále důležitější. Jedním z rostoucích trendů v oblasti péče a krásy je obličejová jóga. Jde o techniku, která spojuje prvky jógy s masážemi obličeje. A mezi lektorkami této úžasné metody vyniká právě Renátka Baranová, která se profesionálně věnuje nejenom tajům obličejové jógy, ale také naučí své klientky správným masážním technikám. 

Obličejová jóga je technika, která zahrnuje sérii cvičení a masážních pohybů zaměřených na obličejové svaly. Tyto cviky v kombinaci s masáží stimulují cirkulaci krve a lymfy, což napomáhá odstraňování toxických látek a vyživuje pleť. Pravidelné provádění obličejové jógy může pomoci zlepšit tón svalů obličeje, snížit vrásky a zlepšit texturu pokožky. 

Renátka na svých kurzech učí, že kromě cvičení je klíčovým prvkem obličejové jógy právě masáž. Její přístup spočívá v tom, že správná technika masáže může poskytnout obličejovým svalům hloubkovou stimulaci a uvolnění, což vede ke zvýšení pružnosti a rozjasnění pokožky. 

vivalu-masazni-svicka-arganovy-olej

Kromě přírodních masážních olejů Renátka používá při obličejových masážích zejména kosmetické svíčky VIVALU, které podporují hlubokou hydrataci a výživu pokožky. Základní složkou unikátní masážní emulze je bambucké máslo, které je dle druhu svíčky doplněno o další účinnou látku např. arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, aloe vera atd. Například kosmetická svíčka s himalájskou solí funguje jako jemný peeling. Výsledkem je hladká a vyživená pleť. 

Ukázky účinných masážních technik jsme pro vás připravili na youtube.

Chcete vědět více? Zkuste navštívit webové stránky www.joga-tvare.sk. Hodně informací ohledně obličejové jógy najdete na FB profilu joga tvare 

Hodně inspirativních rad najdete i na instagramu joga_tvare.

Renátka umí vytvořit na svých kurzech úžasnou přátelskou atmosféru, v které se klientky cítí uvolněné. Její lekce obličejové jógy a masáží jsou založeny na principu relaxace a harmonie, což je základní kámen péče o zdraví a krásu.  Lektorka obličejové jógy, Renátka Baranová, přináší svým klientům nejenom dovednosti a techniky na skupinových kurzech, ale také poskytuje individuální podporu, konzultaci a motivaci pro dosažení výsledků. Pokud toužíte po zdravé a krásné pleti, neváhejte se připojit k jejím kurzům a objevte magii obličejové jógy a masáží.

Vaše pleť vám poděkuje za péči a vy se budete cítit skvěle ve své vlastní kůži.