Řepkový vosk bílý 1 kg

Kód: WAX00421-1
189 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Řepkový vosk bílý 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řepkový vosk bílý 1 kg

Jedná se o nejnovější směs vosku, která je ideální pro výrobu vonných svíček. Vosk je směs minerálů a řepky s krásnou bílou strukturou a bezkonkurenční stabilitou. Vosk umožňuje používat méně vonných látek a doporučujeme začít s 5-6 % vonných látek, protože to obvykle stačí. Do vosku se vejde alespoň 10 % většiny vůní, ale v laboratorních testech je 8-9 % příliš mnoho.

Čiré sklo:

Vosk zahřejte na 70-75 °C, přidejte vůni, pomalu promíchejte a nalijte mezi 63-65 °C, abyste se vyhnuli přeskakování. Ujistěte se, že jste sklenici nahřáli a vyjměte je ze zdroje tepla těsně předtím, než budete připraveni k nalévání. Může se stát, že se vám vosk trochu ponoří, můžete ho buď velmi malým množstvím dolít tak, aby vosk doslova dosáhl okraje sklenice a překryl ponor. Nebo můžete použít zdroj tepla k vyhlazení povrchu, tj. gril, horkovzdušnou pistoli atd. pro dokonalý povrch.

Barevné sklo:

Vosk zahřejte na 65-70 °C, přidejte vůni, pomalu promíchejte a nalijte při teplotě kolem 55 °C, čím chladnější, tím lepší. Zůstane mírná skvrna, kterou můžete, jak je uvedeno výše, velmi mírně doplnit nebo použít preferovaný zdroj tepla k vyhlazení povrchu pro dokonalý povrch. Doba vytvrzování min. 48 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výroba svíček
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: