Peelingová masáž

Používáte drahé hydratační a liftingové krémy a výsledky se přesto nedostavují? Možná by mohla pomoct právě peelingová masáž obličeje. Právě peeling je důležitou součástí pravidelné péče o pleť. 

Peelingová masáž je totiž zaměřená na odstranění mrtvých buněk z povrchu pleti a stimulaci její obnovy. Tento typ masáže obvykle provádíme pomocí speciálního peelingového přípravku, který obsahuje jemné abrazivní částice. Pomocí těchto drobných částic odstraníme mrtvé buňky z povrchu pletí. Takovým přípravkem je například kosmetická svíčka VIVALU s obsahem himalájské soli.  Kromě drobných částí himalájské soli obsahuje bambucké máslo anebo vitamíny A a E. Kromě peelingového efektu má tedy i hluboce hydratační účinky, které pomohou pokožce vypadat mladší a zdravější. 

Peelingová masáž obličeje se obvykle provádí pomocí jemných, krouživých pohybů. Délka peelingové masáže se obvykle pohybuje od několika minut až do půl hodiny, dle potřeb pokožky. Peeling formou masáže obličeje se doporučuje pro všechny typy pleti a může být velice užitečná pro zlepšení vzhledu pleti popř. zmírnění pigmentových skvrn anebo jemných vrásek.

Nejdůležitějším efektem peelingu je odstranění mrtvých buněk, které zamezují vstřebávání krémů a emulzí a tím zmírňují pozitivní efekty každodenní péče o pleť.  

                                          peealingova-masaz