Svíčky s rostlinným voskem herbář LUMEN 19.61

Svíčky s rostlinným voskem herbář LUMEN 19.61

Vonné svíčky s rostlinným voskem herbář Lumen 19.61 je čistá řada ručně vyráběných svíček a pokojových difuzérů inspirovaných stylem lékárny minulosti. Pečlivě vybrané parfémy jsou smíchány v rostlinném vosku a ručně nalévány do sklenic z leštěného skla, aby se staly exkluzivními vonnými svíčkami, nebo se před plněním nechají dlouho macerovat v rostlinném alkoholu a stanou se prestižními bytovými vůněmi. Tyto originální parfémy čerpají inspiraci z cestovatelských zážitků a setkání.

Svíčky jsou ručně vyráběné z rostlinných surovin a vůní obsahujících esenciální oleje. Vůně jsou certifikovány IFRA a LAV a jsou bez pesticidů a GMO. 

Vyrobeno v Itálii.

 

lumen 1961

3 položek celkem
rostlinna svicka chinotto e zagara
889 Kč

Vonná svíčka z rostlinných vosků. Vůně Chinotta citrusových květů s vůní ovoce a dřevitým základem. Koncept této řady čerpá inspiraci z cestovatelských zážitků a setkání.

Kód: LUHB200CHI
rostlinna svicka pan di zenzero 200 ml
889 Kč

Veganská svíčka z kvalitních rostlinných vosků. Hřejivá a všemi oblíbená vůně perníku. Koncept této řady čerpá inspiraci z cestovatelských zážitků a setkání.

Kód: LUHB200ZEN
rostlinna svicka vino in vigna 200 ml
889 Kč

Vonná svíčka s rostlinným voskem. Náznaky hroznů, moštu a ovoce evokují procházku vinicí. Koncept této řady čerpá inspiraci z cestovatelských zážitků a setkání.

Kód: LUHB200DIV