Vůně máty

Vůně máty

Máta má blahodárné účinky na naše zdraví. Má příjemnou vůni i chuť. Podporuje trávení, imunitní systém. Je vhodná k inhalaci při potíží dýchacích cest. Pěstování této rostlinky bývá nenáročné a můžete si tak připravit domácí mátový čaj. Využití má i v kosmetickém průmyslu, neboť dokáže uklidnit citlivou pleť a bojovat proti mastné pleti. Skvěle vyživuje vlasy, zůstávají po ní zdravé a pevné. K léčebným účinkům se používá již přes 2 tisíce let. Jistě také nešlápnete vedle s horkou mátovou koupelí.

Přírodní svíčky jsou vhodnou a zároveň funkční dekorací pro Váš domov. Nechte se hýčkat mentolově svěží vůní. mátová vůně

5 položek celkem
set přírodní svíčky a vonný sprej máta
799 Kč

Set přírodní vonné svíčky s vůní máty a vonného spreje se stejnou vůní. 

Kód: S1015
vonna rostlinna svicka ve skle mentolova 150 ml
589 Kč

Rostlinná vonná svíčka zabalená v krásném saténovém sklu. Destilovaná máta v podobě esenciálního oleje pocházejícího z Piemontu. 

Kód: LUEO150MEN
vonna napln menta 250 ml
589 Kč

Blahodárná máta. Její vůně je chladivá, intenzivní a svěží. Podporuje zdravé a volné dýchání. Povzbuzuje při slabosti, únavě a nervozitě. Čistí myšlenky.

Kód: LUEO255MEN
vonny sprej mentolovy v hlinikovem obalu 100 ml
589 Kč

Mátový esenciální olej pocházející z biofarmy v Piemontu. Máta má blahodárné účinky na naše tělo. Působí protiinfekčně. Její vůně je chladivá, svěží a výrazná.

Kód: LUEO102MEN
Vonny tajici vosk Moonlight Shadow 4 ks do vonne lampy
89 Kč

Vonný tající vosk Moonlight Shadow 4 ks do aroma lampy provoní interiér na dlouhé týdny. Okouzlující vůně čerstvé máty kombinovaná s pomerančem a s nádechem palisandru s...

Kód: GA04844249M