Vůně pačuli

Vůně pačuli

Unikátní parfémová složka, má velmi silné aroma. Pačuli slouží jako přírodní antidepresivum, především díky své silné zemité uklidňující vůni. Napomáhá harmonii a rovnováze těla i duše. Má protizánětlivé a protiinfekční účinky - díky tomu pomáhá i při léčbě dýchacích cest. Je přírodním afrodiziakem. Pro svou jedinečnou a sladkou, avšak unisex vůni je součástí mnoha parfémů i prestižních, luxusních značek - např. Lancôme - Idôle, Versace - Eros Flame. 

pačule aromaterapie

4 položek celkem
difuzer luxury coco charlene
299 Kč

Elegantní difuzér Luxury Coco Charlene (150 ml) s květinovou vůní růží, jasmínu a konvalinky s nádechem pačuli vytváří jemnou nezapomenutelnou vůni. 

Kód: GA07085814C
vonna svicka s drevenym knotem patchouli 400 ml
799 Kč

Potěšte své smysly s vonnou svíčkou s exotickou dřevitou vůní pačuli XSENSES PATCHOULI s dřevěným knotem 400 ml. Doba hoření svíčky je 90 hodin.

Kód: LUXS402PAT
vonne svicky Coco Charlene 8 ks
79 Kč

Vůně je z luxusní kytice růží, konvalinky a jiných květin. Je honosná díky přepychu růže, jasmínu a údolní konvalinky. Přidáme-li pačuli a pižmo, vzniká jemně ženská,...

Kód: GA03112214C
Vonny tajici vosk Coco Charlene 4 ks do vonne lampy
89 Kč

Vonný tající vosk Coco Charlene 4 ks do aromalampy si získá především milovníky lehkých, jemných a květinových vůní. Ve vůní se mísí honosná kytice z růží, syntetické pižmo,...

Kód: GA04844214C