Vůně levandule

Vůně levandule

Mnozí z nás mají tuto vůni spojenou s dětstvím, protože to byla oblíbená vůně našich babiček. Málokdo ale ví, že vonné lázně z levandule milovali již staří Římané a Řekové. Uměli dokonale využít její sedativní účinky - má totiž zklidňující vliv na naše tělo a umí odbourat stres. Používali jí na provonění svých ložnic, na čištění vzduchu pro nemocné. Pálili větvičky levandule a tím provoněli a dezinfikovali ovzduší.   

Levandule má ale kromě své okouzlující vůně i další možnosti využití. Více se o ní můžete dozvědět v našem článku Kouzelná levandule.

 

 

 

3 položek celkem
vonny olej lavender
159 Kč

Levandule je třešničkou na dortu celé aromaterapie. Pomáhá urychlení léčby angíny a chřipky, doporučuje se při infekci horních dýchacích cest. Zpříjemňuje a zklidňuje spaní.

Kód: LULM015LAV
vonny sprej levandule 100 ml
589 Kč

Vonný sprej s levandulovým esenciálním olejem z biofarmy. Vhodné na rozprašování do kanceláře, ložnice i koupelny. Bylinková léčivá vůně, kterou si zamilujete!

Kód: LUEO102LAV
kosmeticka_a_masazni_svicka_levandule_a_myrha_100_ml_
649 Kč

Kosmetická svíčka určená na výživnou a hydratační masáž. Levandulový olej s pozitivním účinkem na elastičnost pokožky. Intenzivní a fascinující vůně.  

Kód: LUTB101LAV