Vůně kokosu

Vůně kokosu

Kokosový ořech pochází z Malajsie, skvěle funguje v kuchyni a prospívá pleti. Kokosová voda například patří mezi nejzdravější nápoje na světě. Obsahuje pouze přírodní tuky a cukry, je také zdrojem železa. Vůně kokosu je tropická, osvěžující a šťavnatá. Jednoznačně je originální a jedinečná, luxusní značka Guerlain vytvořila toaletní vodu z kokosu - Aqua Allegoria Coconut Fizz. Kokos bychom našli i v mnoha dalších i legendárních parfémech, díky jeho jemnosti, exotičnosti a sladkým tónům

Vyzkoušejte unikátní kokosovou vůni a dopřávejte si ji pravidelně s našimi vonnými svíčkami. 

kokosová svíčka

5 položek celkem
difuzer luxury persimon vanilla
299 Kč

Elegantní difuzér Luxury Persimon & Vanilla (150 ml) s omamnou vůní italských citrusů, ananasu a broskve s nádechem vanilky a tonkových bobů. 

Kód: GA07085875P
masazni svicka vivalu na bazi bambuckeho oleje a kokosoveho oleje 150 ml
789 Kč

Masážní svíčka s olejovou recepturou. Ideální pro smyslnou párovou masáž celého těla.

Kód: LUBC150LOM
vonna svicka Persimon Vanilla 2 knotova ve skle Lyon s kovovym vikem
499 Kč

Ušlechtilá kombinace vůní obsahuje zeleň, italské citrusy, ananas a broskev. Tuto ovocnou strukturu vyvažuje sladký vanilkový krém, tonkové boby a kokosový ořech. 

Kód: GA04371575P
vonne svicky Persimon & Vanilla 8 ks
79 Kč

Ušlechtilá kombinace vůní obsahuje zeleň, italské citrusy, ananas a broskev. Tuto ovocnou strukturu vyvažuje sladký vanilkový krém, tonkové boby a kokosový ořech. 

Kód: GA03112275P
Vonny tajici vosk Persimon Vanilla 4 ks do vonne lampy
89 Kč

Vonný tající vosk Persimon & Vanilla 4 ks do aromalampy dokonale napomůže vytvoření útulné atmosféry v domácnosti. Ušlechtilá kombinace sladké vanilky a tonkových bobů. Obsahuje...

Kód: GA04844275P