Svíčky s dřevěným knotem SOUND WICK XsenseS

4 položek celkem
vonna svicka s drevenym knotem fava tonka 400 ml
639 Kč

Potěšte své smysly vonnou svíčka s vůní tonkových bobů  XSENSES FAVA TONKA s dřevěným knotem 400 ml. Doba hoření svíčky je 90 hodin.

Kód: LUXS402FTO
vonna svicka s drevenym knotem palo santo 400 ml
639 Kč

Potěšte své smysly s vonnou svíčkou s vůní santalového dřeva XSENSES PALO SANTO s dřevěným knotem 400 ml. Doba hoření svíčky je 90 hodin.

Kód: LUXS402PAL
vonna svicka s drevenym knotem patchouli 400 ml
639 Kč

Potěšte své smysly s vonnou svíčkou s exotickou dřevitou vůní pačuli XSENSES PATCHOULI s dřevěným knotem 400 ml. Doba hoření svíčky je 90 hodin.

Kód: LUXS402PAT
vonna svicka s drevenym knotem sandalwood 400 ml
639 Kč

Potěšte své smysly vonná svíčka s vůní santalového a cedrového dřeva XSENSES SANDALWOOD s dřevěným knotem 400 ml. Doba hoření svíčky je 90 hodin.

Kód: LUXS402SAN

Svíčka s praskajícím knotem SOUND WICK XsenseS

Svíčky s praskajícím dřevěným knotem se staly oblíbeným produktem, který potěší každého z nás. V mžiku vykouzlí jedinečnou atmosféru a svým zvukem praskajícího dřeva imitují hořící krb. Pokud navíc hledáte svíčku s přírodním voskem, tak se Vám jistě zalíbí svíčka SOUND WICK Xsenses 

Rostlinná svíčka s dřevěným knotem nabízí nové dřevité vůně, které si zaslouží Vaší pozornost. 

PALO SANTO
PAČULE
SANTALOVÉ DŘEVO
TONKOVÉ BOBY

A to vše v objemu 400 ml  s více než 90 hodinovou dobou hoření. Získejte svíčku, která poskytne skvělou vůni i atmosféru.
Nejenom, že hoří jako plamen v krbu, ale vydává i stejnou akustiku. Zní totiž, jako praskající dřevo v krbu. 

Xsenses je parfémovaná svíčka na bázi rostlinného vosku.  FSC certifikovaný přírodní dřevěný knot, který dává svíčce trojrozměrný čistý a teplý plamen.

Vonné svíčky Xsenses jsou vyráběny ručně a obsahují vyváženou směs rostlinných vosků a vonných olejů. Právě kompozice vosků a vonných olejů umožňují dřevěnému knotu po několika minutách od zapálení vydávat skutečně příjemný zvuk - zvuk praskajícího dřeva. 

Vyzkoušejte Xsenses rituál doma, k dostání zde