Vonný sprej

Vonný sprej

Vonný sprej je ten nejrychlejší a nejsnadnější způsob provonění Vašeho interiéru, ať už v práci anebo doma. Pokud Vás trápí kouř z cigaret anebo jiné nepříjemné aroma, vonný sprej pomůže ihned. Vonný sprej ale můžete použít nejenom k provonění samotného interiéru, ale i bytového textilu - záclony, závěsy atd. 

K dlouhodobému provonění interiéru můžeme doporučit použití aroma lampy a vonného vosku, který provoní Váš interiér na dlouhé hodiny.

7 položek celkem
vonny spray arancia o e
589 Kč

Šťavnatá a svěží vůně pomerančů, má čistící schopnosti, dobře působí jako antidepresivum, sedativum a afrodiziakum. V aromaterapii tedy najde využití zejména při změnách nálad,...

Kód: LUEO102ARA
vonny sprej levandule 100 ml
589 Kč

Vonný sprej s levandulovým esenciálním olejem z biofarmy. Vhodné na rozprašování do kanceláře, ložnice i koupelny. Bylinková léčivá vůně, kterou si zamilujete!

Kód: LUEO102LAV
vonny sprej mentolovy v hlinikovem obalu 100 ml
589 Kč

Mátový esenciální olej pocházející z biofarmy v Piemontu. Máta má blahodárné účinky na naše tělo. Působí protiinfekčně. Její vůně je chladivá, svěží a výrazná.

Kód: LUEO102MEN
Vonny sprej ve skle Lavender 100 ml
129 Kč

Vonný sprej s vůní levandule, dokážete s ním provonět jakoukoli složku bytu - závěsy, šatník nebo i polštář, protože je vůně známá tím, že pomáhá na usínání.

Kód: GA070896593
Vonny sprej ve skle Peony 100 ml
129 Kč

Vůně jedné z nejkásnějších květin - pivoňky. Má plné a nabírané okvětní lístky. Mají sytou vůni s podtónem růží, palisandru a pižma. Zaručuje sladké sny spojené s uklidňujícími...

Kód: GA07089615P
Vonny sprej ve skle Sandalwood Vanilla 100 ml
129 Kč

Přepychová a hřejivá kombinace santalového dřeva a vanilky. Vůně santalového dřeva je jemná, sametová a má uvolňující a vyrovnávající účinek.

Kód: GA0708969SV
Vonny sprej ve skle Vanilla 100 ml
129 Kč

Vůně vanilky - každý ji zná z dětství. Ať už Vám bude připomínat vůni vanilkových rohlíčků, nebo vanilkovou zmrzlinu, rozhodně Vám bude opakovaně zlepšovat náladu díky svým...

Kód: GA07089633V