Masážní baňka na obličej růžová 2 ks

Kód: MAS-R001
79 Kč
Skladem

Masážní baňky růžové 2 kusy. V balíčku najdete obě velikosti, které potřebujete k baňkování obličeje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baňkování je masážní technika, které kořeny sahají do dávné čínské historie. Je velmi účinnou metodou, která má rychlé výsledky zejména v omlazovacích masážích obličeje. Funguje na principu podtlaku, který zvýší prokrvení v pokožce a tím aktivuje tvorbu kolagenu. Zvýšené prokrvení uvolní svaly a obličej působí odpočatě. Při baňkování dbejte na několik zásad:

1/ baňkování provádíme výhradně při použití masážních emulzí. Ideální je kosmetická masážní svíčka VIVALU, které základem je bambucké máslo. Dle různých druhů kosmetických svíček můžou nabídnout i další aktivní složky  jako např. argánový olej, mandlový olej, levandulový olej atd. Pokud nemáte po ruce kosmetickou svíčku, postačí pleťový olej anebo hodně mastný krém. 

2/ před baňkováním si uvolněte lymfatické uzliny v oblasti klíčních kostí a kolem uší. Baňkování obličeje aktivuje lymfatický systém a přebytečné tekutiny z otoků můžou volně odtékat lymfatickým systémem. 

3/ masážní baňku průběžně táhněte po pokožce. Nikdy nenechávejte masážní baňku ve stavu podtlaku na jednom místě. Vznikly by popraskané žilky a nepříjemné fleky. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: