Masážní rukavice jemná

Kód: LUBE1-2
349 Kč 349 Kč / 1 ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Masážní rukavice jemná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní rukavice jemná
Exfoliační masážní rukavice. Připravte pokožku na ošetření masážní svíčkou. Exfoliace (peeling) znamená odstranění starých odumřelých kožních buněk z povrchu kůže. Tento proces se používá již mnoho let a je prvním krokem ke kvalitní následné péči - masáže a hydratace pokožky.
 
POUŽITÍ:
 
Nejprve zjemněte pokožku příjemnou koupelí nebo horkou sprchou (popř. nahřejte pokožku mokrým a teplým zábalem) a tím rozšiřte póry.
Napěňte mýdlem popř. čistícím gelem pokožku a velkými krouživými pohyby zdola nahoru masírujte celé tělo. Následně opláchněte.
 
Nanášejte masážní svíčku po kapkách a masírujte (volnou rukou), dokud se úplně nevstřebá. Použití peelingové rukavice umožní lepší přípravu pokožky na masáž svíčkou a poskytne větší účinnost ošetření. Pokožka je hladší a hluboce hydratovaná díky předešlému mechanickému exfoliačnímu působení rukavice.
 
Abyste si atmosféru našich svíček vychutnávali co nejdéle, je nutné po zapálení svíčku nechat hořet alespoň do té doby, než vosk (masážní emulze) roztaje po celé ploše. Svíčku můžete sfouknout až poté. Pokud svíčku sfouknete dříve, bude postupně hořet pouze kolem knotu a časem dohoří aniž by okolní vosk roztál. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní svíčky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost LUMEN byla založena v roce 1961 manželským párem Paola Piroly a Giuseppiny Castoldi. V současnosti řídí společnost již druhá generace této rodiny. 

Produkty LUMEN nabízí ty nejlepší vůně a přírodní suroviny, které jsou dostupné na trhu. Svíčky LUMEN navíc umí příjemně překvapit originálním designem. Výrobky LUMEN nejsou testovány na zvířatech a nevyužívají žádné materiály pocházející se zvířat. Produkce svíček probíhá s minimálním dopadem na životní prostředí a s nulovou produkcí CO2.

V neposlední řadě mezi základní hodnoty firmy LUMEN patří tradice italské ruční výroby, v které s hrdostí pokračuje. Příkladem jsou například ručně vyřezávané svíčky.