Přírodní vonná svíčka Grand Souffle pomeranč skořice 250 ml

Kód: LUSF255ACA
589 Kč 589 Kč / 1 ks
Skladem

Oblíbená (převážně zimní) kombinace - pomeranč se skořicí. Silná a pronikavá vůně, která napomůže útulné a teplé atmosféře. Vyrobeno v Itálii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní vonná svíčka Grand Souffle pomeranč skořice 250 ml

Úžasné sváteční aroma oblíbené zimní kombinace pomeranče a skořice. Silně aromatická, ručně vyráběná svíčka na bázi rostlinných vosků a botanických vůní. Zapálená svíčka zaručuje směs přírodních vosků v kvalitní keramice ideální teplotu pro odpařování vůně a zajišťuje difúzi parfému do okolí. 

Vonné svíčky GRAND SOUFFLE jsou výsledkem aromakologického výzkumu Cereria Lumen a jsou vynikajícími "požírači zápachů" schopnými překrýt nevítané pachy domova a zejména kuchyně.

Po dohoření svíčky se bílá porcelánová nádoba stane moderním doplňkem nebo nádobou do kuchyně. Snadno najde druhý život jako váza na rostliny.

Doba hoření je 42 hodin. Průměr cca 9 cm. 

Abyste si atmosféru našich svíček vychutnávali co nejdéle, je nutné po zapálení svíčku nechat hořet alespoň do té doby, než vosk (masážní emulze) roztaje po celé ploše. Svíčku můžete sfouknout až poté. Pokud svíčku sfouknete dříve, bude postupně hořet pouze kolem knotu a časem dohoří aniž by okolní vosk roztál. 

Vyrobeno v Italii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: