Aromaterapie

Aromaterapie? Zde je návod, jak snadno přenést všechny výhody aromaterapie do každodenního života. 

Svět svíček nabízí jednoduchou a efektivní alternativu, aniž byste museli vynakládat přehnané náklady na exotické produkty nebo složité nástroje. 

Svíčky jsou skvělé a snadno použitelné médium, zvláště vhodné pro zprostředkování aromaterapie v domácnosti a kanceláři. Je důležité, aby svíčky byly uznávané kvality a pocházely od výrobců, kteří zvolili správné přírodní suroviny, stejně jako u primárních bylinných produktů.

Zkušenosti Cereria Lumen vedly k výběru přírodních vosků (získaných z rostlin) a esenciálních olejů zvláště vhodných pro účely aromaterapie. S řadou nazvanou „l'essenziale“ Cereria Lumen poskytuje 3 přirozené cesty, které využívají konsolidované bylinné vlastnosti esenciálních olejů.

REGENERAČNÍ cesta na bázi esenciálního oleje extrahovaného ze sicilské pomerančové kůry.

RELAXAČNÍ cesta na bázi levandulového esenciálního oleje z ekologického zemědělství z Toskánska.

Program TONING na bázi mátového esenciálního oleje z Piemontu.

Stačí jen pár minut, abyste se postupně vtáhli do atmosféry svíček, které vás diskrétně zahalí svým aroma a stimulují smysly stejně jako aromaterapeutický produkt. Mezi výhody aromaterapie vyvinuté pomocí svíček najdeme snadné použití a příjemnost plamene svíčky. Jednoduché výhody, které mají tendenci skrývat velmi důležitý technický aspekt polysensory. Není náhodou, že mnoho škol jógy a meditace používá svíčky jako předmět pozornosti a přitažlivosti.

Řada „l'essenziale“ od Cereria Lumen vám umožňuje „hrát si“ s několika esenciálními oleji současně.

Esenciální oleje jsou ve skutečnosti velmi vhodné ke vzájemnému kombinování. Zapálení svíčky s mátovým olejem se svíčkou s levandulovým olejem zároveň zesiluje aromaterapeutický účinek olejů.

Další výhodou je snadné použití v různých situacích. Proč si na dovolenou nevzít své relaxační bio levandulové svíčky? Nebo si v kanceláři zapněte mátový toner pro podporu koncentrace. Nebo si zapálit v regenerační oranžové svíčce a ponořit se do hydromasáže? jsou některé z typických situací, ale kombinací a příležitostí je mnoho. 

Třetí velkou výhodou řady „essential“ je doplnění o spreje a tyčové difuzory. Přirozená a bezprostřední vůně daná vyluhováním éterických olejů v rostlinném alkoholu. Pouze s tajemstvím času, naše nálevy trvá asi 1 měsíc macerace, aby se staly takovými, ale jejich stopa v průběhu času sleduje trvalou vzpomínku ... jedno z tajemství aromaterapie.

lumen_sprej_arancia