Přírodní vosk

Přírodní vosk Cereria Lumen

Všechny svíčky Cereria Lumen jsou vyráběny v Itálii v továrně v Seregno MB. Rodinný podnik s dlouholetou tradicí vytváří produkty, které potěší fanoušky kvalitních svíček a bytových vůní. Vždy nabídne ty nejlepší vůně a nejlepší přírodní suroviny dostupné na trhu. Příjemně překvapí designem produktů a kvalitou zpracování.

Cereria Lumen je společnost je od svého založení roce 1961 zaměřena na ruční výrobu v Opificio Cerario di Seregno v Itálii. Všechny vosky používané pro přípravu vonných svíček LUMEN ve skle a jiných nádobách jsou čistě z přírodních vosků. Neobsahují parafíny ani látky fosilního resp. ropného původu. Jsou čistě rostlinného původu a jsou biologicky odbouratelné.

V posledních letech se firma Cereria Lumen intenzivně věnovala zušlechťování exkluzivní směsi rostlinných vosků dostupných na trhu. Jedná se zejména o sójový vosk, řepkový vosk, kokosový vosk, palmový vosk a další vzácné rostlinné vosky. Jedinečná a originální směs vosků je tedy  výsledkem dlouholetého experimentování a umožňuje optimální rozptýlení parfému obsaženého ve svíčkách. Navíc zapálené svíčce umožňují hoření s čistým plamenem bez emisí a kouře z ropných derivátů.

Výhodou inovace byla možnost vytvořit směs přírodních vosků, která si oproti běžným voskům dokáže udržet vysoké procento vůně a zaručujíce spalování s optimálním teplem pro odpařování parfémů.

Všechny svíčky vyrobené v nádobách (sklenice, porcelán, terakota a další) se vyrábí s touto exkluzivní směsí rostlinných vosků. Velký prostor se dává sójovému a řepkovému vosku, které se velmi dobře „snoubí“ s esencemi a parfémovanými oleji. Tradiční svíčky jsou naproti tomu vyráběny ze směsi rostlinných vosků a rafinovaných parafinů bez benzenu. Vždy se používají přírodní bavlněné knoty a další rostlinná vlákna bez bělení chlórem a bez olova.

Žádný z materiálu anebo finálních produktů se netestuje na zvířatech a nepoužívají se suroviny živočišného původu. Výroba svíček LUMEN se tedy může pochlubit minimálním dopadem na životní prostředí. Probíhá v souladu s přírodou, s nulovou produkcí emisí CO2 pro udržitelný rozvoj a z čistě přírodních surovin. Značka LUMEN se i nadále intenzivně podílí na vědeckém výzkumu pro vývoj nových a bezpečných materiálů, surovin a produktů. LUMEN se hlásí k tradiční italské řemeslné výrobě svíček s důrazem na kvalitu a detail, v které hrdě pokračuje. Výsledkem jsou ručně vyrobené vysoce kvalitní produkty se značkou "made in Italy".  

Užijte si chvíle pohody a relaxace s produkty Cereria Lumen :)

prirodni_vosk_lumen_

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení