Přírodní vosk

Přírodní vosk Cereria Lumen

Všechny svíčky Cereria Lumen jsou vyráběny v Itálii v továrně v Seregno MB. 

Vytváří produkty, které potěší fanoušky svíček a bytových vůní. Vždy nabídne ty nejlepší vůně a nejpřirozenější suroviny dostupné na trhu. Příjemně překvapí designem produktů.

Cereria Lumen je společnost s řemeslným povoláním od roku 1961 (rok založení), všechny svíčky jsou vyráběny ve vlastním Opificio Cerario di Seregno.

Všechny vosky, které se používají pro vonné svíčky LUMEN vyráběné v nádobách a sklenicích, pocházejí z přírodních zdrojů. Neobsahují parafíny ani látky fosilního / ropného původu.

Tyto vosky pocházejí z rostlin a kromě toho, že jsou biologicky odbouratelné, jsou skutečným obnovitelným zdrojem.

V posledních letech firma Cereria Lumen zušlechťovala exkluzivní směs za použití nejdůležitějších rostlinných vosků na trhu (sojový vosk, řepkový vosk, kokosový vosk, palmový vosk a další vzácné rostlinné vosky).

Jedinečná a originální směs vosků, výsledek let experimentování, která umožňuje získat velké výhody v oblasti spalování a rozptýlení parfému obsaženého ve svíčkách.

Při zapálené svíčce dávají vosky čistý plamen s teplým a trvalým světlem, ale především bez emisí kouře z ropných derivátů.

Výhodou inovace byla možnost vytvořit směs přírodních vosků, která si oproti běžným voskům dokáže udržet vysoké procento vůně, zaručující spalování s optimálním teplem pro odpařování parfémů.

Všechny svíčky vyrobené v nádobách (sklenice, porcelán, terakota a další) se vyrábí s exkluzivní směsí rostlinných vosků, velký prostor se dává sóji a řepkovému semínku, které se velmi dobře „snoubí“ s esencemi a parfémovanými oleji. Tradiční svíčky jsou naproti tomu vyráběny ze směsi rostlinných vosků a rafinovaných parafafinů bez benzenu. Vždy se používjí přírodní bavlněné knoty a další rostlinná vlákna bez bělení chlórem a přirozeně bez olověného jádra.

Všechny produkty se netestují na zvířatech a nepoužíjí se suroviny živočišného původu. Minimální dopad s nulovou produkcí emisí CO2 pro udržitelný rozvoj. Neustálý výběr přírodních surovin. Průběžná aktualizace prostřednictvím vědeckého výzkumu pro vývoj bezpečných produktů. V neposlední řadě mezi hodnotami patří řemeslná tradice, kterou s hrdostí pokračuje, příklad skutečného produktu made in Italy.

Zapalte svíčku Cereria Lumen a uvolněte se sdílením přirozené události hoření svíčky.

prirodni_vosk_lumen_