Tajemství luxusních svíček

Když okouzlí záře luxusních svíček

 

vonne-svicky-luxusni

 

Luxusní svíčky jako součást životního stylu

Luxusní svíčky se staly neodmyslitelnou součástí moderního interiérového designu, známkou přepychu a užívání si jedinečnosti okamžiku. Přední výrobci svíček lákají zákazníky na okouzlující vůně, netradiční materiály a elegantní design. Zákazníci jsou ale náročnější. Stále častěji kladou důraz na složení svíčky. Kromě vůně umí ocenit i přírodní vosky a odmítají svíčky z běžného parafínového vosku.

Vůně pro duši

Jedním z hlavních lákadel luxusních svíček jsou jejich vůně. Odpovědné za to jsou vysoce kvalitní esenciální oleje a parfémy, které se přidávají do vosků. Tato mistrovská kombinace vytváří bohaté a komplexní vůně, z kterých si může vybrat i ten nejnáročnější zákazník.  Od svěžích květinových vůní přes ovocné až po dřevité a kořeněné. 

Design, který oživí prostor a potěší oko zákazníka

Dalším důležitým znakem luxusních svíček je jejich design. Náročný zákazník se rád nechá na první pohled ohromit originalitou a neotřelým designem luxusních svíček.  Od exkluzivních skleněných nádob po ručně vyrobené keramické kontejnery, každá svíčka je uměleckým dílem. Špičkoví designéři se podílejí na vytváření elegantních obalů, které nejenže chrání a zdobí svíčku, ale také dodávají prostoru luxusní atmosféru. 

Kvalita nad vše

Luxusní svíčky jsou synonymem kvality. Vyrobené z vysoce kvalitních přírodních vosků, jako je sójový vosk, včelí vosk nebo kokosový vosk, a s knoty z čisté bavlny nebo dřeva. Takto kvalitní svíčky hoří čistě a rovnoměrně, což prodlužuje jejich životnost. Luxusní svíčka nemusí být jen zážitek pro smysly, ale také investicí. Fanoušci luxusních svíček si na sociálních sítích své oblíbené kousky mění, vyhlašují dražby a chlubí se svou sbírkou. 

To je originální - to musím mít!

Fanoušci luxusních svíček hledají nové kousky, které by je mohly ohromit. Několik jich nabízí právě značka LUMEN. Oblíbené jsou například solné svíčky HALOS, které jsou obalené krystaly himalájské anebo sicilské soli. Svíčky VENEZIA se kromě okouzlujících vůní můžou pochlubit originální benátskou krajkou. Svým originálním designem překvapí také ručně vyřezávané vonné svíčky CANDELORA. Třešničko na dortu jsou pak parfémové svíčky MASTERPIECE, které již svým jménem naznačují, že jsou ve své třídě TOP  produktem.

Relaxace u praskající svíčky 

Dalším oblíbeným kouskem jsou vonné přírodní svíčky XSENSE s dřevěným knotem. Říká se jim také "praskající svíčky"  anebo "krbová svíčka". Kromě výběru z různých vůní samozřejmě dřevěný knot vydává praskající zvuk, který imituji praskání dřeva v krbu. Krbové svíčky mají tedy také schopnost vytvářet uklidňující atmosféru a navodit pohodovou atmosféru rodinného krbu. Jejich jemné světlo a hřejivá vůně vytvářejí prostředí vhodné k meditaci, józe nebo jednoduše k relaxaci po náročném dni.