Kosmetická svíčka není běžná masážní svíčka!

Kosmetická svíčka a masážní svíčka nejsou totéž!

 

Poslední dobou se nám množí stížnosti zákaznic, které si zakoupily běžnou masážní svíčku na tělo a po použití na obličejovou masáž dostaly alergické reakce. Jedna ze zákaznic dokonce specifikovala "zvláštní vůni" masážní svíčky, která byla cítit po benzinu. Začali jsme trochu pátrat po zdrojích těchto svíček a po jejich složení. Některé e-shopy konkrétní složení svých masážních svíček neuváděly, čest výjimkám. V jednom e-shopu jsme dokonce ve složení masážní svíčky objevili parafín. Další stránka nabádala k výrobě kosmetické svíčky doma a mezi ingrediencemi také uvedla parafín. 

kosmeticka-svicka-neni-obycejna-masazni-svicka

Běžná masážní svíčka není kosmetická svíčka

Rádi bychom tedy vysvětlili rozdíl mezi běžnou masážní svíčkou a kosmetickou svíčkou. Kosmetické svíčky jsou dermatologicky testované, stejně jako pleťové krémy, které denně používáte. Jsou tedy skutečně určené nejenom na běžnou tělovou masáž, ale také na obličejovou masáž. Některé ze svíček VIVALU obsahují více účinných složek a proto se hodí více na obličejovou masáž - jako např. svíčka s arganovým olejem anebo kakaovým máslem. Základní složkou kosmetických svíček VIVALU je bambucké máslo, vždy obohacené o další přísady, které najdete v popisu kosmetické svíčky. 

Složení svíček

Podrobné složení kosmetické svíčky najdete v detailu karty. Díky těmto informacím můžete již před zakoupením svíčky vyhodnotit, zda je pro Vás tento produkt vhodný. Každé tělo se chová jinak a někdo z nás může mít alergii na aloe vera a jiný zase na arganový olej. Proto je důležité věnovat pozornost všem složkám kosmetických produktů.

V žádné z našich kosmetických svíček ale nenajdete parafín. Buďte prosím opatrní při různých receptech z internetu, které Vám radí jak ušetřit při přípravě domácí kosmetické svíčky. Nemá smysl ohrožovat zdravou pleť pokusy s domácí recepturou. Za těch pár ušetřených korun to nestojí a následky takových pokusů můžou vyžadovat dlouhodobou léčbu.

Nešetřete na nesprávném místě

Kosmetické svíčky sice nejsou nejlevnější, ale také nejsou na jedno použití. Při obličejových masážích s menším balením vydrží svíčka na cca 10 masáží, možná i více. Takže nakonec bude stát jedna masáž s kosmetickou svíčkou stejně, jako obličejová maska z běžné drogerie. Pokud budete využívat naše měsíční akce na konkrétní masážní svíčky, tak můžete ušetřit 10 % popř. získat k nákupu svíčky další dárek.  

Dermatologické testy

Pokud budete kupovat kosmetické svíčky na obličejové masáže, ptejte se na dermatologické testy popř. rovnou na CPNP kódy.  Právě registrace v systému CPNP je garancí toho, že produkty jsou dermatologicky testované a jsou tedy vyhodnocené jako kosmetické výrobky. 

Kompletní nabídku kosmetických svíček a návody na masáže najdete v sekci Návody na obličejové masáže. 

 V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici na tel. 774 683 544

tým la-griseo.cz

info@la-griseo.cz