Novinky

Nakupte v obchůdku

Netrapte se objednávkou přes e-shop - nakupte svíčky přímo na prodejně v Brně

 

Ano, ano - my to víme. Svíčky se opravdu dost těžko nakupují bez přímého kontaktu. A hlavně ty vonné. A tak jsme se oslovili e-shop Balonky.cz, který má již dlouhé roky značkovou prodejnu přímo v centru města - IBC centrum Příkop 4. Prodejna je 1. patře na galerii nad poštou. Pohodlné parkování a umístění v centru Brna dělá z tohoto obchůdku ideální místo pro testování našich voňavých produktů.

Můžete se pokochat úžasnou vůní produktů LUXURY - vonné svíčky i vosky čekají na Vás každý den od 8,30 do 16,30 hod. V pátek je prodejní doba prodloužena do 18,00 hod. Určitě zde najdete krásné svíčky vhodné jako dárek anebo si uděláte radost sami sobě :)

V nabídce najdete novinku na českém trhu - kosmetické a masážní svíčky VIVALU. Stejně tak ručně vyřezávané vonné svíčky CANDELORA. Svou velikostí i designem vás okouzlí solné svíčky anebo vonné svíčky s dřevěným knotem.

kosmeticka-svicka-vivalu

Samozřejmě kromě speciálních svíček (masážní, solné, s dřevěným knotem atd) najdete v obchůdku i běžné svíčky ve tvaru válce anebo rustikální svíčky. Prodejna samozřejmě slouží i jako výdejní místo objednávek, které uděláte přes systém e-shopu

Provozní doba

pondělí:  8:30 - 16:30
úterý:      8:30 - 16:30
středa:    8:30 - 16:30
čtvrtek:    8:30 - 16:30
pátek:      8:30 - 18:00
 
Obědní pauza - 12,30 - 13,00 hod.
  

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici na tel. čísle 

popřípadě piště na email info@la-griseo.cz

la-griseo.cz

Přejeme příjemný nákup :)

tým la griseo s.r.o.

 

Kouzelná levandule

Levandule a její účinky

 

Je nejenom nádhernou ozdobou našich zahrad, ale má i všestranné využití v naší domácnosti, kosmetických přípravcích i léčivech. Zkusme si říct alespoň několik možností využití:

1/ má zklidňující účinky, a to nejenom na psychiku ale i na pokožku. Levandulový olej pokožku zklidní a umí redukovat výskyt ekzému. Vůně levandule odbourávat stres, snižuje tepovou frekvenci a tlak. Hojně se využívá při potížích se spánkem, při relaxaci i meditaci. Svíčky i éterické oleje s vůní levandule najdete na našem e-shopu. 

2/ má protizánětlivé a antibakteriální účinky, které můžete využít při bodnutí hmyzem, při drobných poraněních anebo i při řešení problémů s akné. Nejnom dezinfikuje, ale zrychluje proces hojení drobných ran i zánětů.  

3/ její nádherná vůně navíc odpuzuje drobný hmyz, takže vás ochrání před štípnutím komárů. 

4/ éterické oleje levandule umí uvolnit ucpané nosné dutiny a pomáhají i při léčbě dýchacích potíží

5/ kapky levandulového oleje můžete použít při přípravě domácí pleťové masky anebo zábalu na vlasy

6/ pomáhá při spálení na slunci - pokožku zklidní a regeneruje

7/ relaxační levandulová koupel zregeneruje tělo i duši - můžete připravit se sušenou levandulí i levandulovým olejem

 

Pozitivní antiseptické i relaxační účinky levandule jsou potvrzeny řadou vědeckých studií.

 

 levandule-ucinky

XsenseS, nové vůně pro svíčku s dřevěným knotem

191100726_4137533362959388_123563674854714340_n

Xsenses, rostlinná svíčka s dřevěným knotem má nové vůně, které si zaslouží Vaší pozornost. 

PALO SANTO
PAČULE
SANTALOVÉ DŘEVO
TONKOVÉ BOBY

A to vše v objemu 400 ml  s více než 90 hodinovou dobou hoření. Získejte svíčku, která poskytne skvělou vůni i atmosféru.
Nejenom, že hoří jako plamen v krbu, ale vydává i stejnou akustiku. Zní totiž, jako praskající dřevo v krbu. 

Xsenses je parfémovaná svíčka na bázi rostlinného vosku.  FSC certifikovaný přírodní dřevěný knot, který dává svíčce trojrozměrný čistý a teplý plamen.

Vonné svíčky Xsenses jsou vyráběny ručně a obsahují vyváženou směs rostlinných vosků a vonných olejů. Právě kompozice vosků a vonných olejů umožňují dřevěnému knotu po několika minutách od zapálení vydávat skutečně příjemný zvuk - zvuk praskajícího dřeva. 

Vyzkoušejte Xsenses rituál doma, k dostání zde

la griseo

Solné svíčky

0000553_lanterna-candela-halos-sale-himalaya-dm12x10cm

O solných svícnech a solných lampách jste už asi slyšeli. Novinkou a překvapením pro Vás tedy budou solné svíčky. Nabízíme je ve dvou variantách - s himalájskou solí a mořskou sicilskou solí. 

Pokud pátráte po netradiční svíčce, která dokáže ohromit na první pohled a neomrzí Vás po pár hodinách od koupi, pak jste na správném místě. Nebudeme Vám lhát, za tyto nádhery je opravdu škoda si nepřipatit a nezainvestovat. Mimo nádherný vzhled a krásné balení, Vás také potěší dlouhá doba hoření - a to sice 160 hodin. 

Oba typy svíček nabízíme ve třech rozměrech - 12 x 10 cm, 12 x 15 cm a 12 x 20 cm. A váha? Vyhrává himalájská sůl. Rozměr 12 x 20 cm, typ Himalaya váží cca 2,1 kg.

Svíčky se skvěle doplňují, zatímco Sicilia Vám vnese do domácnosti intenzivní vůni Středozemního moře, Himalaya s sebou nese aroma horských ledovců. Pokud si chcete doplnit sbírku solných svíček o relaxační a zkrášlující proceduru, doporučujeme vyzkoušet i masážní a kosmetickou svíčku VIVALU s himalájskou solí.

la-griseo.cz

 

Kosmetické svíčky VIVALU

NOVINKA v péči a pleť a pokožku - kosmetické a masážní svíčky VIVALU

kosmeticka-svicka-vivalu

V každodenní péči o pokožku i pleť každá z nás již vyzkoušela snad vše na trhu. Denní krémy, noční krémy, peelingy i pleťové masky. A přece můžeme nabídnout novinku v péči o pleť i pokožku. Kosmetické a masážní svíčky VIVALU byly původně určeny pouze pro profesionální salóny. Časem se ale povedlo přetavit původně profesionální značku na produkt, kterým se můžeme hýčkat i doma.

Kosmetická a masážní svíčka VIVALU se po zapálení svíčky táním promění v masážní emulzi, a to hned v několika různých provedeních. Například můžete vyzkoušet masážní emulzi s kakaovým máslem, s malinou, s mangovým máslem anebo s arganovým olejem. Kosmetické svíčky jsou opatřeny atestem od University of Ferrara. 

Nejjemnější konzistencí masážní emulze se vyznačuje svíčka 150ml VIVALU TATTO BRICCO PROTEGGERE. Abyste co nejlépe mohla využít všech výhod této novinky, připravili jsme pár informací k používání kosmetické svíčky:

1. svíčku zapalte a nechejte dostatečně rozehřát. Plamen promění pevnou substanci na tekutou masážní emulzi. Je ale nutné nechat svíčku rozehřát, dokud se tekutá masážní emulze neobjeví po celé ploše svíčky - nikoliv pouze na okrajích.

2. poté plamen uhaste, nejlépe zhášedlem na svíčky. Po uhasnutí plamene počkejte cca 1 minutu. Poté si do dlaní můžete nalít nevelké množství emulze a začít s relaxační masáží těla anebo obličeje. Samozřejmostí je důkladně očištění pleti před masáží. 

3. při masáži obličeje dbejte na to, aby se masážní emulze nedostala do očí. Po ukončení masáže obličeje setřete přebytečnou masážní emulzi papírovým kosmetickým ubrouskem.

4. po použití přikryjte svíčku skleněným krytem popř. jiným způsobem zajistěte, aby se do masážní emulze nedostaly nečistoty, které by jí mohly před dalším použitím znehodnotit.

5. kosmetickou a masážní svíčku VIVALU můžete použít jako vonnou svíčku, kosmetickou svíčku při péči o pleť, masážní svíčku při relaxační masáži anebo pleťový olej při každodenní péči.

Kompletní nabídku kosmetických a masážních svíček VIVALU najdete v sekci Masážní svíčky. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na info@la-griseo.cz.

 

 

 

Masážní svíčky

masazni-svicka-antiage

Jsme hrdí na to, že jako první můžeme na českém trhu představit produkty evropského špičkového producenta svíček Cereria Lumen. Firma s dlouholetou tradicí byla založena v roce 1961 a do dnešního dne je rodinnou společností. 

Silnou stránkou značky Lumen byl vždy výzkum a hledání nových možností - výsledkem jsou novinky schopné měnit tradiční chápání svíček jako čistě dekorativního produktu. Důkazem jsou svíčky řady VIVALU, s kterými na trh vstupují kosmetické svíčky resp. masážní svíčky. Kosmetická svíčka VIVALU se využívá v masáží pokožky jako zvlhčující balzám, obsahující aktivní složky různých receptur.

Značka VIVALU zastřešuje pod jedinou kosmetickou značkou všechny masážní a kosmetické svíčky, které byly vyvinuty jako nový trend v kosmetické péči. VIVALU byla původně vyvinuta pro využití v profesionálním sektoru v masážním a kosmetickém studiu. Původně exkluzivní profesionální produkt se časem přetavil do výrobku vhodného i pro domácí použití, a to při zachování všech aspektů funkčního a vysoce kvalitního produktu.

V souladu s očekáváním dnešní doby značka VIVALU přináší na trh produkty s ekologicky udržitelným obsahem a designovým papírovým obalem s dvojím použitím. Není to jenom krásné balení, které se otevírá do praktické odkapávací misky, ale používá se i jako podpora pro svíčku během kosmetického ošetření popř. masáže. Také vám pomůže chránit povrch nábytku a zajistí čistotu a bezpečné použití během aplikace masážní svíčky

V e-shopu la griseo.cz najdete kosmetické a masážní svíčky v mnoha vůních, a to v menším i větším balení. Věříme, že si užijete s tímto originálním produktem úžasný pocit relaxace a hýčkání po každodenním shonu :)

la-griseo.cz