Nakupte v obchůdku

Netrapte se objednávkou přes e-shop - nakupte svíčky přímo na prodejně v Brně

 

Ano, ano - my to víme. Svíčky se opravdu dost těžko nakupují bez přímého kontaktu. A hlavně ty vonné. A tak jsme se oslovili e-shop Balonky.cz, který má již dlouhé roky značkovou prodejnu přímo v centru města - IBC centrum Příkop 4. Prodejna je 1. patře na galerii nad poštou. Pohodlné parkování a umístění v centru Brna dělá z tohoto obchůdku ideální místo pro testování našich voňavých produktů.

Můžete se pokochat úžasnou vůní produktů LUXURY - vonné svíčky i vosky čekají na Vás každý den od 8,30 do 16,30 hod. V pátek je prodejní doba prodloužena do 18,00 hod. Určitě zde najdete krásné svíčky vhodné jako dárek anebo si uděláte radost sami sobě :)

V nabídce najdete novinku na českém trhu - kosmetické a masážní svíčky VIVALU. Stejně tak ručně vyřezávané vonné svíčky CANDELORA. Svou velikostí i designem vás okouzlí solné svíčky anebo vonné svíčky s dřevěným knotem.

kosmeticka-svicka-vivalu

Samozřejmě kromě speciálních svíček (masážní, solné, s dřevěným knotem atd) najdete v obchůdku i běžné svíčky ve tvaru válce anebo rustikální svíčky. Prodejna samozřejmě slouží i jako výdejní místo objednávek, které uděláte přes systém e-shopu

Provozní doba

pondělí:  8:30 - 16:30
úterý:      8:30 - 16:30
středa:    8:30 - 16:30
čtvrtek:    8:30 - 16:30
pátek:      8:30 - 18:00
 
Obědní pauza - 12,30 - 13,00 hod.
  

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici na tel. čísle 

popřípadě piště na email info@la-griseo.cz

la-griseo.cz

Přejeme příjemný nákup :)

tým la griseo s.r.o.