Set aroma difuzérů kalamář

Líbí se Vám překvapivý design aroma difuzéru ve tvaru kalamáře s dřevěným perem? Můžete vyzkoušet celou sadu za zvýhodněnou cenu. 

2 159 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: S1005
Set aroma difuzérů kalamář

Detailní popis produktu

Sada obsahuje:

Aroma difuzér - kalamář MEZZANOTTE IN DUOMO 100 ml

- Aroma difuzér - kalamář COLAZIONE IN GALLERIA 100 ml

Aroma difuzér - kalamář INVITO ALLA SCALA 100 ml

Díky kompletnímu setu můžete vyzkoušet úžasnou vůni Mezzanotte in Duomo z Opoponaxu (vonná pryskyřice), Bennoino (balzámová pryskyřice s vůní vanilky) a Pačuli. Je ale možné, že Vás více osloví Colazione in galleria s citrusovými tóny, se zázvorem, mandlemi a kořením. A možná se nakonec Vašim favoritem stane Invito alla scala s aloe vera, fíku a květinových i ovocných tónů. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady svíček
Záruka: 2 roky
? Svíčky dle příležitosti: Tip na dárek, Vánoční dárky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost LUMEN byla založena v roce 1961 manželským párem Paola Piroly a Giuseppiny Castoldi. V současnosti řídí společnost již druhá generace této rodiny. 

Produkty LUMEN nabízí ty nejlepší vůně a přírodní suroviny, které jsou dostupné na trhu. Svíčky LUMEN navíc umí příjemně překvapit originálním designem. Výrobky LUMEN nejsou testovány na zvířatech a nevyužívají žádné materiály pocházející se zvířat. Produkce svíček probíhá s minimálním dopadem na životní prostředí a s nulovou produkcí CO2.

V neposlední řadě mezi základní hodnoty firmy LUMEN patří tradice italské ruční výroby, v které s hrdostí pokračuje. Příkladem jsou například ručně vyřezávané svíčky.

Podobné produkty