Set solné svíčky himalaya 12x10 cm a difuzéru INVITO ALLA SCALA 100 ml

Kód: S1020
1 499 Kč
Skladem

Dárková sada solné svíčky himalaya 12x10 cm a difuzéru INVITO ALLA SCALA 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový set obsahuje:

- solnou svíčku himalaya 12x10 cm 

- designový vonný difuzér ve tvaru kalamáře - 100 ml - s dřevěným pírkem

Kromě líbivého designu obou produktů může solná svíčka, která funguje jako přírodní ionizátor a může tedy nabídnout i pozitivní vliv na vyváženost prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Svíčky HALOS - solné svíčky

Italská značka HALOS patřící pod produkci LUMEN je speciální řadou svíček s obsahem himalájské anebo sicilské soli, které kromě své krásny nabízí i pozitivní účinky na prostředí. 

Horký vzduch ze Solné svíčky vyzařovaný plamenem podporuje rozptyl iontů soli, které mají schopnost blahodárně vyvažovat prostředí. Při zapálení svíčky se krystaly soli zvýrazní světlem plamene a vytvoří příjemnou světelnou atmosféru. Solné svíčky jsou tedy výbornou pomůckou pro vytvoření vyvážené atmosféry v prostředí, kde meditujete anebo jen odpočíváte. Speciální technologie umožňuje obalit svíčkou vrstvou soli - ať už himalájské anebo sicilské. 

Ovzduší kolem nás obsahuje kladné ionty a záporné ionty - běžně ve stejném množství. Technologický pokrok má bohužel za následek narušení této přirozené rovnováhy, obzvláště v interiérech. Počítače, televize, plasty, zářivky, internet a další faktory uměle snižují počet záporných iontů. Právě jejich nedostatek v prostředí má za následek oslabení imunity, únavu, bolest hlavy a psychické napětí popř. deprese. Navíc se v takovém prostředí lépe daří bateriím a virům, takže má nemalý podíl na vzniku alergií i v pozdějším věku. 

Samotné soli přirozeně uvolňují záporně nabité ionty a tím upravují prostředí. Po zahřátí svíčkou se ionizace zesiluje, počet záporně nabitých iontů v místnosti se zvýší a pozitivní vliv je ještě silnější. No a že jsou navíc i krásné, o tom není pochyb!

mceclip0Sale-Sicilia-lr

Solné svíčky jsou k dostání buď v bílé variantě (sicilská sůl) anebo v tmavší variantě (himalájská sůl), a to ve třech velikostech. Ty největší (12 cm průměr a výška 20 cm) váží až 2 kg a hoří 220 hodin. 

Věnujte prosím pozornost pokynům k použití. Doba hoření by měla být minimálně 1 hodinu a maximálně 2-3 hodiny. Na zapálenou a roztavenou svíčku nesahejte. Stěny svíčky obalené solí můžou být v roztaveném stavu křehké a mohli byste je poškodit. Pro přemístění svíčky vyčkejte na ochlazení a opětovné ztuhnutí vosku. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení