Set solné svíčky Sicilia 12x20 cm a difuzéru MEZZANOTE IN DUOMO 100 ml

Dárková sada solné svíčky Sicilia 12x20 cm a difuzéru MEZZANOTTE IN DUOMO 100 ml

1 899 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: S1025
Set solné svíčky Sicilia 12x20 cm a difuzéru MEZZANOTE IN DUOMO 100 ml

Detailní popis produktu

Dárkový set obsahuje:

- solnou svíčku sicilia 12x20 cm 

- designový vonný difuzér ve tvaru kalamáře - 100 ml - s dřevěným pírkem

Kromě líbivého designu obou produktů může solná svíčka, která funguje jako přírodní ionizátor a může tedy nabídnout i pozitivní vliv na vyváženost prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Solné svíčky dárkový set
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Svíčky HALOS - solné svíčky

Italská značka HALOS patřící pod produkci LUMEN je speciální řadou svíček s obsahem himalájské anebo sicilské soli, které kromě své krásny nabízí i pozitivní účinky na prostředí. 

Horký vzduch ze Solné svíčky vyzařovaný plamenem podporuje rozptyl iontů soli, které mají schopnost blahodárně vyvažovat prostředí. Při zapálení svíčky se krystaly soli zvýrazní světlem plamene a vytvoří příjemnou světelnou atmosféru. Solné svíčky jsou tedy výbornou pomůckou pro vytvoření vyvážené atmosféry v prostředí, kde meditujete anebo jen odpočíváte. Speciální technologie umožňuje obalit svíčkou vrstvou soli - ať už himalájské anebo sicilské. 

Ovzduší kolem nás obsahuje kladné ionty a záporné ionty - běžně ve stejném množství. Technologický pokrok má bohužel za následek narušení této přirozené rovnováhy, obzvláště v interiérech. Počítače, televize, plasty, zářivky, internet a další faktory uměle snižují počet záporných iontů. Právě jejich nedostatek v prostředí má za následek oslabení imunity, únavu, bolest hlavy a psychické napětí popř. deprese. Navíc se v takovém prostředí lépe daří bateriím a virům, takže má nemalý podíl na vzniku alergií i v pozdějším věku. 

Samotné soli přirozeně uvolňují záporně nabité ionty a tím upravují prostředí. Po zahřátí svíčkou se ionizace zesiluje, počet záporně nabitých iontů v místnosti se zvýší a pozitivní vliv je ještě silnější. No a že jsou navíc i krásné, o tom není pochyb!

mceclip0Sale-Sicilia-lr

Solné svíčky jsou k dostání buď v bílé variantě (sicilská sůl) anebo v tmavší variantě (himalájská sůl), a to ve třech velikostech. Ty největší (12 cm průměr a výška 20 cm) váží až 2 kg a hoří 220 hodin. 

Věnujte prosím pozornost pokynům k použití. Doba hoření by měla být minimálně 1 hodinu a maximálně 2-3 hodiny. Na zapálenou a roztavenou svíčku nesahejte. Stěny svíčky obalené solí můžou být v roztaveném stavu křehké a mohli byste je poškodit. Pro přemístění svíčky vyčkejte na ochlazení a opětovné ztuhnutí vosku. 

 

Podobné produkty