Kosmetické svíčky VIVALU

NOVINKA v péči a pleť a pokožku - kosmetické a masážní svíčky VIVALU

kosmeticka-svicka-vivalu

V každodenní péči o pokožku i pleť každá z nás již vyzkoušela snad vše na trhu. Denní krémy, noční krémy, peelingy i pleťové masky. A přece můžeme nabídnout novinku v péči o pleť i pokožku. Kosmetické a masážní svíčky VIVALU byly původně určeny pouze pro profesionální salóny. Časem se ale povedlo přetavit původně profesionální značku na produkt, kterým se můžeme hýčkat i doma.

Kosmetická a masážní svíčka VIVALU se po zapálení svíčky táním promění v masážní emulzi, a to hned v několika různých provedeních. Například můžete vyzkoušet masážní emulzi s kakaovým máslem, s malinou, s mangovým máslem anebo s arganovým olejem. Kosmetické svíčky jsou opatřeny atestem od University of Ferrara. 

Nejjemnější konzistencí masážní emulze se vyznačuje svíčka 150ml VIVALU TATTO BRICCO PROTEGGERE. Abyste co nejlépe mohla využít všech výhod této novinky, připravili jsme pár informací k používání kosmetické svíčky:

1. svíčku zapalte a nechejte dostatečně rozehřát. Plamen promění pevnou substanci na tekutou masážní emulzi. Je ale nutné nechat svíčku rozehřát, dokud se tekutá masážní emulze neobjeví po celé ploše svíčky - nikoliv pouze na okrajích.

2. poté plamen uhaste, nejlépe zhášedlem na svíčky. Po uhasnutí plamene počkejte cca 1 minutu. Poté si do dlaní můžete nalít nevelké množství emulze a začít s relaxační masáží těla anebo obličeje. Samozřejmostí je důkladně očištění pleti před masáží. 

3. při masáži obličeje dbejte na to, aby se masážní emulze nedostala do očí. Po ukončení masáže obličeje setřete přebytečnou masážní emulzi papírovým kosmetickým ubrouskem.

4. po použití přikryjte svíčku skleněným krytem popř. jiným způsobem zajistěte, aby se do masážní emulze nedostaly nečistoty, které by jí mohly před dalším použitím znehodnotit.

5. kosmetickou a masážní svíčku VIVALU můžete použít jako vonnou svíčku, kosmetickou svíčku při péči o pleť, masážní svíčku při relaxační masáži anebo pleťový olej při každodenní péči.

Kompletní nabídku kosmetických a masážních svíček VIVALU najdete v sekci Masážní svíčky. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na info@la-griseo.cz.