Masážní svíčky

masazni-svicka-antiage

Jsme hrdí na to, že jako první můžeme na českém trhu představit produkty evropského špičkového producenta svíček Cereria Lumen. Firma s dlouholetou tradicí byla založena v roce 1961 a do dnešního dne je rodinnou společností. 

Silnou stránkou značky Lumen byl vždy výzkum a hledání nových možností - výsledkem jsou novinky schopné měnit tradiční chápání svíček jako čistě dekorativního produktu. Důkazem jsou svíčky řady VIVALU, s kterými na trh vstupují kosmetické svíčky resp. masážní svíčky. Kosmetická svíčka VIVALU se využívá v masáží pokožky jako zvlhčující balzám, obsahující aktivní složky různých receptur.

Značka VIVALU zastřešuje pod jedinou kosmetickou značkou všechny masážní a kosmetické svíčky, které byly vyvinuty jako nový trend v kosmetické péči. VIVALU byla původně vyvinuta pro využití v profesionálním sektoru v masážním a kosmetickém studiu. Původně exkluzivní profesionální produkt se časem přetavil do výrobku vhodného i pro domácí použití, a to při zachování všech aspektů funkčního a vysoce kvalitního produktu.

V souladu s očekáváním dnešní doby značka VIVALU přináší na trh produkty s ekologicky udržitelným obsahem a designovým papírovým obalem s dvojím použitím. Není to jenom krásné balení, které se otevírá do praktické odkapávací misky, ale používá se i jako podpora pro svíčku během kosmetického ošetření popř. masáže. Také vám pomůže chránit povrch nábytku a zajistí čistotu a bezpečné použití během aplikace masážní svíčky

V e-shopu la griseo.cz najdete kosmetické a masážní svíčky v mnoha vůních, a to v menším i větším balení. Věříme, že si užijete s tímto originálním produktem úžasný pocit relaxace a hýčkání po každodenním shonu :)

la-griseo.cz