Svíčka proti hmyzu Souffle BASILICO&LAVANDA 100 ml

Kód: LUSF100LAV
299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Svíčka s bazalkou a levandulí je repelentní svíčka proti komárům a dalšímu hmyzu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Souffle svíčka proti komárům s bazalkou a levandulí. Po zapálení se rostlinná svíčka řady souffle promění v půvabnou světelnou lucernu. Světlo plamene zvýrazňuje jemnou keramickou nádobu a vytváří příjemnou atmosféru pro letní večery na terase anebo rozkvetlé zahradě. Svíčky jsou vyrobeny z přírodních rostlinných vosků a parfémovaných olejů s bazalkou a levandulí. Díky svým botanickým vlastnostem uvolňují příjemnou bylinkovou vůni, kterou ale komáři a jiný hmyz neocení.

Svíčky jsou sice ideální pro venkovní večery ale lze je samozřejmě použít i jako vonné interiérové svíčky. Po vypálení svíčky najde sympatická keramická nádoba své další uplatnění v domácnosti - ať už jako kompotová miska anebo květináč pro pěstování bylinek.

Abyste si atmosféru našich svíček vychutnávali co nejdéle, je nutné po zapálení svíčku nechat hořet alespoň do té doby, než vosk (masážní emulze) roztaje po celé ploše. Svíčku můžete sfouknout až poté. Pokud svíčku sfouknete dříve, bude postupně hořet pouze kolem knotu a časem dohoří aniž by okolní vosk roztál. 

Doba hoření je 32 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální svíčky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost LUMEN byla založena v roce 1961 manželským párem Paola Piroly a Giuseppiny Castoldi. V současnosti řídí společnost již druhá generace této rodiny. 

Produkty LUMEN nabízí ty nejlepší vůně a přírodní suroviny, které jsou dostupné na trhu. Svíčky LUMEN navíc umí příjemně překvapit originálním designem. Výrobky LUMEN nejsou testovány na zvířatech a nevyužívají žádné materiály pocházející se zvířat. Produkce svíček probíhá s minimálním dopadem na životní prostředí a s nulovou produkcí CO2.

V neposlední řadě mezi základní hodnoty firmy LUMEN patří tradice italské ruční výroby, v které s hrdostí pokračuje. Příkladem jsou například ručně vyřezávané svíčky.