Svíčky pro jakoukoliv příležitost

Předchůdce dnešní svíčky byl součástí starověké kultury a např. v Římě se svíčka již běžně používala. V té době se vyráběla z hovězího anebo skopového loje. V průběhu dalších období se materiál pro výrobu svíček měnil. Od hovězího loje přes včelí vosk až po parafín. V současné době zažívají opět renesanci přírodní vosky a bavlněné knoty. 

Dnes svíčky našly své využití jako dekorativní předmět popř. jako dárek, který potěší opravdu každého. Jsou základním doplňkem slavnostního stolování, příjemným zpestřením dlouhých zimních večerů a romantických večeří ve dvou.

V e-shopu la-griseo.cz jsme pro Vás připravili kompletní sortiment svíček - od základních čajových svíček i kónických svíček, přes obyčejné válce i válce s vůní, až po speciální svíčky, které jsou jedinečné svým designem i materiálem. Např. solné svíčky anebo kávové svíčky, ručně vyřezávané svíčky i svíčky s luxusním parfémem. Speciální kapitolou jsou kosmetické a masážní svíčky, které jsou novinkou na českém trhu.

Užijte si jedinečné chvíle s našimi produkty :)

www.la-griseo.cz

12 položek celkem
vonna svicka proti kouri
219 Kč

Obsahuje éterické oleje, které aktivně působí proti tabákovému kouři. Úspěšně neutralizuje zápach kouře, krbů a plísní.

Kód: LUMA150MFM
prirodni svicka
219 Kč

Obsahuje 100% přírodní éterické oleje, které pomáhají neutralizovat pachy z kuchyně při vaření a smažení.

Kód: LUMA150MOD
rostlinne svicky bio
219 Kč

Obsahuje přírodní éterické a esenciální oleje, které jsou účinné proti pachům zvířat. Obsahuje výtažky máty, šanty kočičí a kozlíku.

Kód: LUMA150PET
048911 hnedy rustikalni valec svicka
99 Kč

Svíčka válec hnědá rustic 68/130

Kód: GA048911691
vonna svicka ve skle vapore attivo 200 ml balsamica
599 Kč

Přírodní éterické oleje z máty peprné, borovice lesní, rozmarýnu, koriandru a semen badyáníku. Silná, kořeněná směs s balzamikem, skořicí a mandarinkou.

Kód: LUVA200BAL
VONNA SVICKA IGIENIZZANTE ve SKLE
599 Kč

Chladivá, ale přesto intenzivní vůně eukalyptu a máty. Tato kombinace má blahodárné účinky na naše dýchací cesty. Esenciální oleje svíčky jsou čisté, bez pesticidů,...

Kód: LUVA200IGI
vonna svicka vapore attivo rinfrescante 200 ml
599 Kč

Pomáhá prevenci vzniku nepříjemných pachů způsobených vlhkostí. Éterické oleje obsažené ve svíčce mají antibakteriální vlastnosti. Obsahuje pupenový olej z hřebíčkovce.

Kód: LUVA200RIN
vonna svicka arancia o e
589 Kč

Přírodní rostlinná svíčka s esenciálním olejem pomeranče, který pochází ze Sicílie. Její vůně je čerstvá, má čistící schopnosti a dobře působí jako antidepresivum a...

Kód: LUEO150ARA
vonna svicka Black Cashmere ve skle Minnesota s víkem
339 Kč

Aromatické cedrové a santalové dřevo se skořicí a sladkou vanilkou vytváří osobitou, intenzivní a extravagantní, až parfémovou vůni.

Kód: GA04371069B
vonna svicka 150 ml levandule
589 Kč

Rostlinná přírodní svíčka s vůní levandule v saténovém a kalandrovaném obalu. Známá a zklidňující vůně levandule, která navozuje pocit klidu.

Kód: LUEO150LAV
vonna rostlinna svicka ve skle mentolova 150 ml
589 Kč

Rostlinná vonná svíčka zabalená v krásném saténovém sklu. Destilovaná máta v podobě esenciálního oleje pocházejícího z Piemontu. 

Kód: LUEO150MEN
vonna svicka Moonlight Shadow ve skle Minnesota s kovovym vikem
339 Kč

Delikátně čerstvá mátas pomerančem a citrusy. Obsahuje teplý, pikantní nádech jablka, pelargonie, skořice a palisandru. Tato neotřelá kombinace dává vůni okouzlující...

Kód: GA04371049M