Svíčky pro jakoukoliv příležitost

Předchůdce dnešní svíčky byl součástí starověké kultury a např. v Římě se svíčka již běžně používala. V té době se vyráběla z hovězího anebo skopového loje. V průběhu dalších období se materiál pro výrobu svíček měnil. Od hovězího loje přes včelí vosk až po parafín. V současné době zažívají opět renesanci přírodní vosky a bavlněné knoty. 

Dnes svíčky našly své využití jako dekorativní předmět popř. jako dárek, který potěší opravdu každého. Jsou základním doplňkem slavnostního stolování, příjemným zpestřením dlouhých zimních večerů a romantických večeří ve dvou.

V e-shopu la-griseo.cz jsme pro Vás připravili kompletní sortiment svíček - od základních čajových svíček i kónických svíček, přes obyčejné válce i válce s vůní, až po speciální svíčky, které jsou jedinečné svým designem i materiálem. Např. solné svíčky anebo kávové svíčky, ručně vyřezávané svíčky i svíčky s luxusním parfémem. Speciální kapitolou jsou kosmetické a masážní svíčky, které jsou novinkou na českém trhu.

Užijte si jedinečné chvíle s našimi produkty :)

www.la-griseo.cz

6 položek celkem
vonna svicka proti kouri
219 Kč

Obsahuje éterické oleje, které aktivně působí proti tabákovému kouři. Úspěšně neutralizuje zápach kouře, krbů a plísní.

Kód: LUMA150MFM
prirodni svicka
219 Kč

Obsahuje 100% přírodní éterické oleje, které pomáhají neutralizovat pachy z kuchyně při vaření a smažení.

Kód: LUMA150MOD
rostlinne svicky bio
219 Kč

Obsahuje přírodní éterické a esenciální oleje, které jsou účinné proti pachům zvířat. Obsahuje výtažky máty, šanty kočičí a kozlíku.

Kód: LUMA150PET
svicka kostka bila rustikalni 68 68 65
89 Kč

Svíčka kostka bílá rustikální 68 x 68 x 65 mm. Pro svou strukturu a prodlouženou dobu hoření jsou vhodné na běžnou dekoraci i na přípravu adventních věnců. 

Kód: GA04882031
svicka kostka hneda rustikalni 68 68 65
89 Kč

Svíčka kostka hnědá rustikální 68 x 68 x 65 mm

Kód: GA048820691
vonna rostlinna svicka ve skle mentolova 150 ml
589 Kč

Rostlinná vonná svíčka zabalená v krásném saténovém sklu. Destilovaná máta v podobě esenciálního oleje pocházejícího z Piemontu. 

Kód: LUEO150MEN